Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: http://skansengamejam.pl.

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH („Administrator”)

Administratorem Twoich danych osobowych jest właściciel domeny skansengamejam.pl – No Input Signal Piotr Dul, Wspólna 7, 09-200 Sierpc.

Nie ustanowiliśmy Inspektora Ochrony Danych (IOD).

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, napisz do nas na adres: szach@classmat.pl lub wyślij nam list na adres podany powyżej.

DANE OSOBOWE I PRYWATNOŚĆ

Jeśli zamierzasz korzystać z naszych usług, zostaniesz poproszony o podanie nam Twoich danych osobowych.  Twoje dane przetwarzane są przez nas w następujący sposób:

NEWSLETTER

Cel przetwarzania

W ramach newslettera Twoje dane są przetwarzane w celu:

Podstawa przetwarzania

Podanie danych

Okres przetwarzania

Twoje dane będziemy przetwarzać do czasu zakończenia wydawania przez nas newslettera lub do momentu cofnięcia przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Przekazywanie danych poza EOG

W celu wysyłania newslettera korzystamy z usług MailerLite. MailerLite przekazuje dane osobowe poza EOG. Firma przystąpiła jednak do programu Privacy Shield i w ten sposób gwarantuje odpowiedni poziom ochrony danych osobowych.

KONTAKT E-MAILOWY I POCZTOWY 

W ramach kontaktu telefonicznego i e-mailowego Twoje dane są przetwarzane w celu komunikacji i rozwiązania problemu, którego dotyczy korespondencja.

Podstawa przetwarzania

Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na wymianie korespondencji z sprawach dotyczących prowadzonej przez niego działalności gospodarczej.

Okres przetwarzania

Twoje dane będziemy przetwarzać tylko przez okres, w którym będziemy mieć ku temu podstawę prawną, a więc przez czas konieczny do rozwiązania problemu, którego dotyczy korespondencja. Po upływie tego terminu, Twoja dane będą przetwarzane w ograniczonym zakresie do momentu upływu przedawnienia z tytułu ewentualnych roszczeń.

Podanie danych

Podawanie danych jest dobrowolne.

Przekazywanie danych poza EOG

W celu komunikacji e-mailowej korzystamy z usług GSuite. GSuite przekazuje dane osobowe poza EOG. Firma stosuje jednak standardowe klauzule umowne i w ten sposób gwarantuje odpowiedni poziom ochrony danych osobowych.

LOGI SERWERA

W logach serwera przechowujemy informacje dotyczące publicznego adresu IP i urządzenia osoby, która odwiedza naszą stronę oraz czasu i sposobu, w jaki korzysta ona z naszej strony.
Informacje te nie służą jednak do identyfikacji konkretnych osób. Mogą być one jedynie w rzadkich przypadkach wykorzystywane do sprawdzenia, jakie podstrony są najczęściej odwiedzane i czy struktura strony nie zawiera błędów.

PROFILOWANIE

W ramach naszej strony nie stosujemy automatycznego przetwarzania danych osobowych (w tym profilowania).

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Przetwarzając Twoje dane osobowe, stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL.

TWOJE UPRAWNIENIA

Jeśli jesteś osobą fizyczną, przysługuje Ci prawo do: